В Університеті функціонують освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна»

У 2020 році вступники з непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей та тимчасово окупованих територій Криму можуть за спрощеною процедурою без сертифікатів ЗНО вступати до Університету Огієнка через освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» (ОЦ). Для цього Вам потрібно звернутись до одного з  освітніх центрів, які працюватимуть до 23 жовтня 2020 року.

ОЦ «Крим – Україна»:

Прийом заяв на місця державного замовлення  по 20 серпня.

Прийом заяв на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб по 23 жовтня.

Вступні іспити на місця державного замовлення – до 20 серпня, на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб – по 23 жовтня.

Формування рейтингових списків – по 20 серпня.

Зарахування на місця державного замовлення – по 5 вересня.

На навчання за кошти фізичних та юридичних осіб можуть вступати особи як за власним бажанням, так і ті, хто подає документи після 20 серпня 2020 року.

ОЦ «Донбас – Україна»:

Прийом заяв на місця державного замовлення  по 22 серпня

Прийом заяв на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб по 23 жовтня

Вступні іспити на місця державного замовлення – до 22 серпня, на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб – по 23 жовтня

Формування рейтингових списків – по 27 серпня

Зарахування на місця державного замовлення – по 5 вересня.

Перелік документів для вступників освітніх центрів:

• документ, що засвідчує особу (у разі відсутності паспорта громадянина України – свідоцтво про народження державного зразка, з подальшим подаванням документів для отримання українського паспорту);
  • ідентифікаційний код (за наявності);
  • документи про повну загальну середню освіту державного зразка (за наявності);
  • сертифікати ЗНО 2020, 2019, 2018 років з іноземної мови та 2020, 2019, 2018, 2017 років – з інших предметів (за наявності);
  • посвідку внутрішньо переміщеної особи (за наявності);
  • 6 фото 3х4.
  • для формування освітньої декларації, яка є попередньою умовою допуску до участі в підсумковій атестації та отриманні тимчасової довідки про повну загальну середню освіту.

Відповідальна особа ЧАБАНОВ Василь Григорович,

заступник відповідального секретаря приймальної комісії,

кандидат філософських наук.

В Університеті функціонують освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна»