Завершується реєстрація на пробне ЗНО від УЦОЯО

24 січня завершується зареєструватися на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Участь у тестуванні – НЕ ОБОВ’ЯЗКОВА, але допомагає учасникам краще підготуватися до реального ЗНО. Так, воно дає можливість правильно розрахувати час на вирішення тестів, заповнення бланків відповідей, зрозуміти, як відбувається процедура на практиці, об’єктивно оцінити власний рівень знань, психологічно налаштуватися на проходження тестування тощо.

Пробне ЗНО проходитиме у дві сесії:

• 21 березня – з української мови та літератури;
  • 28 березня – з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

Реєстрація проходить на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти (у назвах областей “зашиті” посилання на сайти центрів).

Участь у пробному ЗНО є платною послугою. Тому кожен регіональний центр визначає її вартість самостійно, враховуючи, зокрема, витрати на друк і комплектуванням матеріалів, оплату праці працівників, долучених до організації тощо.

За інформацією МОН

Нагадуємо також, що Університет проводить безкоштовні пробні ЗНО, детальніше

Графік проведення пробного тестування в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка

Мітки запису