До уваги студентів заочної форми навчання!

Настановна сесія для 1-го курсу ОС «Бакалавр» 1-го курсу ОС «Магістр» триватиме з 17 по 26 вересня 2018 року (10 днів).

Студентам, які вступили на ІІ-ІІІ курс з 01 листопада 2018 року необхідно з’явитися до провідного фахівця заочного відділу з відповідної спеціальності для отримання академічної різниці в навчальних планах.

Довідку про те, що Ви є студентом можна отримати особисто у заочному відділі Головного корпусу університету після наказу про зарахування на навчання.

Для цього потрібно письмово звернутися на електронну пошту заочного відділуedu-zaoch@kpnu.edu.ua (в письмовому звернені вказати яка саме довідка необхідна, П.І.П., факультет, освітній ступінь, курс, спеціальність). Сканована копія довідки буде надіслана на Вашу електронну адресу, оригігнал можна отримати у заочному відділі.

Заочний відділ університету

Мітки запису